Szkolenia BHP

SZKOLENIA BHP

 Całkowity koszt szkolenia BHP okresowego (samokształcenie kierowane) obejmuje materiały dydaktyczne, konsultacje oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

-BHP OKRESOWE DLA PRACODAWCÓW I INNYCH OSÓB NA STANOWISKACH KIEROWNICZYCH WRAZ Z METODYKĄ  PRZEPROWADZANIA INSTRUKTAŻU STANOWISKOWEGO/ 5 lat
– DLA PRACOWNIKÓW NA STANOWISKACH ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH /6 lat
– DLA PRACOWNIKÓW SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY ORAZ OSÓB WYKONUJĄCYCH ZADANIA TEJ SŁUŻBY / 5 lat
– DLA PRACOWNIKÓW SŁUŻB MEDYCZNYCH /5lat
– DLA PRACOWNIKÓW NA STANOWISKACH INŻYNIERYJNO-TECHNICZNYCH /5 lat
– BHP DLA PRACODAWCÓW WYKONUJĄCYCH ZADANIA SŁUŻBY BHP
– INSTRUKTAŻ STANOWISKOWY

Samokształcenie - szybka forma edukacji

Samokształcenie kierowane jest efektywną formą szkolenia, które polega na samodzielnym przyswajaniu przez uczestnika wiedzy i jej utrwalaniu.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie BHP (Dz. U. z 2004 r. nr 180 poz. 1860 z późn. zm.) szkolenie w formie samokształcenia kierowanego mogą odbywać osoby będące pracodawcami oraz inne osoby kierujące pracownikami, w szczególności kierownicy, mistrzowie, brygadziści, managerowie, pracownicy administracyjno-biurowi.

Szkolenia te przeznaczone są dla wszystkich grup zawodowych, w tym także dla pracodawców i osób kierujących pracownikami. Każde szkolenie dopasowujemy indywidualnie do konkretnej grupy uczestników. Szkoleniowcy korzystają z najnowszych metod kształcenia.

Samokształcenie kierowane jest przeprowadzane w następujący sposób:

  • Otrzymanie imiennego zgłoszenia od pracodawcy/uczestnika(ów) szkolenia.
  • Przesłanie przez organizatora szkolenia do Usługobiorcy faktury obejmującej ustalony koszt szkolenia,      lub dostarczenie FV gotówkowej wraz z materiałami szkoleniowymi pocztą kurierską za pobraniem.
  • Przekazanie Usługobiorcy materiałów szkoleniowych z testem egzaminacyjnym pocztą elektroniczną po dokonaniu płatności faktury i przesłaniu potwierdzenia.
  • Przekazanie przez pracodawcę/uczestnika(ów) wypełnionej ankiety, rozwiązanego testu egzaminacyjnego.
  • Przesłanie Państwu drogą pocztową oryginału zaświadczenia potwierdzającego odbycie szkolenia , po ukończeniu szkolenia.

W razie jakichkolwiek pytań radą posłuży Państwu także koordynator szkolenia- pani inż. Irena Chmurzyńska
Główny specjalista ds. BHP, ekspert w wielu holdingach o różnych branżach. Wieloletni praktyk, koordynator w wielko-powierzchniowych zakładach handlowych wyróżnianych jako „Pracodawca – organizator bezpiecznej pracy”.

6 powodów dla których  warto wybrać samokształcenie:

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU i brak dezorganizacji pracy. Pracownicy szkolą się w czasie, który jest dla nich najwygodniejszy, ponadto nie tracą czasu na dojazdy na szkolenia, ani nie muszą odrywać się od swoich codziennych obowiązków. Szkolenie tradycyjne trwa od 8 do 16 godzin, a  w szkoleniu  metodą e-learningu każdy uczestnik sam decyduje ile czasu może przeznaczyć  na szkolenie.

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY. Eliminacja kosztów związanych z prowadzeniem szkoleń w sposób tradycyjny, tym samym znikają z budżetu takie pozycje jak: honorarium trenera, wynajem ośrodka szkoleniowego, zakwaterowanie, transport, wyżywienie i inne. Samokształcenie to zaoszczędzone pieniądze na czasie pracowników.

INDYWIDUALIZACJA PROCESU SZKOLENIOWEGO. Zakres, intensywność, tempo i poziom szkolenia każdy z uczestników może dostosować do własnych możliwości i potrzeb indywidualnie

DOSTĘPNOŚĆ, ZROZUMIAŁOŚĆ,  CZYTELNOŚĆ w serwisie szkoleń otrzymujecie Państwo  przejrzysty i zrozumiały materiał szkoleniowy.

Aby zgłosić uczestnictwo wystarczy zadzwonić:
Zabrze 0
 32/ 271 24 39,
lub wypełnić kartę uczestnictwa i przesłać na adres e-mail:
biuro@km2.slask.pl
 lub faksem na numer 0 32/ 271 24 39

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

„Gwarantujemy fachowe przeszkolenie Twoich pracowników zgodnie z najnowszymi wytycznymi prawnymi. Wszystko załatwimy szybko i bez zbędnego zanudzania.”

Kasia

Katarzyna Cichy

Specjalista od BHP

Chętnie pomogę Ci załatwić wszystkie sprawy związane z BHP w Twojej firmie. Po prawej znajdziesz formularz, po którego wypełnieniu otrzymam natychmiast powiadomienie o Twoim zgłoszeniu. Jeżeli wypełnisz go w dziu roboczym od 9:00 do 17:00, prawdopodobnie oddzwonię do Ciebie w przeciągu kilku godzin. Podczas rozmowy odpowiem na wszystkie Twoje pytania i pomogę Ci podjąć ważne decyzje w związku z BHP Twojej firmy. Wypełnij formularz teraz i spodziewaj się po chwili mojego telefonu. Do usłyszenia.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj wszystkie informację nie wychodząc z biura!

+48 32 271 24 39

biuro@km2.slask.pl

Masz pytanie?